Media Gallery (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توصیف

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Download
fa: دریافت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Block settings
fa: تنظیمات بلوک

en: View
fa: مشاهده

en: Gallery
fa: گالری

en: Media
fa: رسانه

en: Not enabled
fa: فعال نشده است.

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی موجود نیست.
