Media Gallery (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Title
jv: Judul

en: Remove
jv: Ilangna

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Ubah

en: View
jv: Tampilan

en: Not enabled
jv: Ora isa

en: No content available.
jv: Ora ana konten sing disediakna.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunakna penanda kanggo nglompokake artikel sing nduweni topik mirip nang kategori.

en: Nothing
jv: Ora nana
