Media Gallery (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Media
km: មេឌៀ

en: Updated term %term.
km: ពាក្យ​ដែល​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់សម័យ %term ។

en: Not enabled
km: មិន​បាន​​បើក

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: <em>Edit @type</em> @title
km: <em>កែ​សម្រួល​ @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
km: បញ្ជី​បញ្ជី​​ពាក្យ​ដែលបំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ ដើម្បី​ពិពណ៌នា​អំពី​មាតិកា​របស់​អ្នក ។
