Media Gallery (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах
