Media Gallery (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: स्वगृह

en: Title
mr: शीर्षक

en: Remove
mr: मिटावा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन
