Media Gallery (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Title
ne: शिर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: View
ne: दृश्य
