Media Gallery (7.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: Not enabled
ast: Ensin activar
