Media Gallery (7.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Block settings
gu: બ્લોક સેટિંગ્સ

en: View
gu: જુઓ

en: Not enabled
gu: સક્રિય નથી
