Media Gallery (7.x-1.0-beta5) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Block settings
jv: Setelan blok

en: View
jv: Tampilan

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Updated term %term.
jv: Nganyari tetembungan %term.

en: Not enabled
jv: Ora bisa

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Nothing
jv: Ora ana
