Media Gallery (7.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Remove file
cs: Odstranit soubor

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Number of rows
cs: Počet řádků

en: Media
cs: Média

en: Updated term %term.
cs: Upraven termín %term.

en: Not enabled
cs: Nepovolen

en: Next »
cs: Následující »

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: <em>Edit @type</em> @title
cs: <em>Upravit @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Add media
cs: Přidat média

en: Nothing
cs: Nic
