Media Gallery (7.x-1.0-beta6) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Block settings
eu: Bloke ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Number of rows
eu: Errenkada kopurua

en: Updated term %term.
eu: %term terminoa eguneratuta.

en: Not enabled
eu: Ezgaitua

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: <em>Edit @type</em> @title
eu: <em>Editatu @type</em> @title

en: Nothing
eu: Ezer
