Media Gallery (7.x-1.0-beta6) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Updated term %term.
ku: واژەی %term نوێکرایەوە.

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: <em>Edit @type</em> @title
ku: <em>دەسکاریکردنی @type</em> @title

en: Nothing
ku: هیچ
