Media Gallery (7.x-1.0-beta6) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
