Media Gallery (7.x-1.0-beta7) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Block settings
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Updated term %term.
bo: བྱེ་བྲག་མིང་%term་གསར་སྒྱུར་བྱས།

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: <em>Edit @type</em> @title
bo: <em>@type</em>@title<em>་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད</em>

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: File view mode
bo: ཡིག་ཆའི་མཐོང་རིས་བཟོ་ལྟ།
