Media Gallery (7.x-1.0-beta7) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Title
oc: Títol

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Block settings
oc: Paramètres del blòt

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Number of columns
oc: Nombre de colomnas

en: Media
oc: Mèdia

en: Updated term %term.
oc: Lo tèrme '%term' es estat mes a jorn.

en: Not enabled
oc: Pas activat

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: <em>Edit @type</em> @title
oc: <em>Modificar @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Nothing
oc: Res
