Media Gallery (7.x-1.0-beta8) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Block settings
el: Ρυθμίσεις μπλοκ

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: You are not authorized to access this page.
el: Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Gallery settings
el: Ρυθμίσεις γκαλερί

en: Media
el: Μέσα

en: Updated term %term.
el: Ο όρος %term ενημερώθηκε.

en: Not enabled
el: Απενεργοποιημένο

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: <em>Edit @type</em> @title
el: <em>Επεξεργασία @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
el: Χρησιμοποιήστε ετικέτες για να ομαδοποιήσετε τα άρθρα σε κατηγορίες με παρόμοιο θέμα.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
el: Εισάγετε μία λίστα λέξεων, χωρισμένες με κόμματα, που περιγράφουν το περιεχόμενό σας.

en: Nothing
el: Τίποτα
