Media Gallery (7.x-1.0-beta8) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Media
hy: Մեդիա

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Add media
hy: Ավելացնել մեդիա

en: Nothing
hy: Ոչինչ
