Media Gallery (7.x-1.0-beta8) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: You are not authorized to access this page.
kn: ನಿಮಗೆ ಈ ಪುಟ ನೋಡಲು ಅನುಮತಿ ಇಲ್ಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ
