Media Gallery (7.x-1.0-beta8) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Title
mr: शीर्षक

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Block settings
mr: ब्लॉक चे सेटिंग्स

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: You are not authorized to access this page.
mr: तुम्हाला या पानावर पोहोचण्याची मुभा नाही
