Media Gallery (7.x-1.0-beta8) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: You are not authorized to access this page.
my: ဒီစာမျက်နှာအား ကြည့်ရှုရန်(ပြင်ဆင်ရန်) သင့်တွင်တရားဝင်လုပ်ပိုင်ခွင့်မရှိပါ........

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
