Media Gallery (7.x-1.0-beta8) - en to nl translation catalogue (71 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Title
nl: Titel

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Tags
nl: Labels

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Remove file
nl: Verwijder bestand

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Gallery
nl: Album

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Gallery settings
nl: Albuminstellingen

en: Updated term %term.
nl: Term %term bijgewerkt.

en: Attribution
nl: Naamsvermelding

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Next »
nl: Volgende »

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Edit gallery
nl: Album bewerken

en: <em>Edit @type</em> @title
nl: <em>@type</em> @title <em>bewerken</em>

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van woorden in om de inhoud te beschrijven.

en: Edit media
nl: Media bewerken

en: Media Gallery
nl: Media-album

en: Add media
nl: Media toevoegen

en: Show media on a full page
nl: Media op een volledige pagina weergeven

en: Show media in a lightbox
nl: Media in een lightbox weergeven

en: Do not show title and description
nl: De titel en beschrijving niet tonen

en: Show title and description
nl: Titel en beschrijving weergeven

en: Nothing
nl: Niets

en: Show title on hover
nl: Titel bij hover tonen

en: Show title below
nl: Titel onderaan tonen

en: Show nothing
nl: Niets weergeven

en: Do not allow downloading of the original image
nl: Downloaden van de oorspronkelijke afbeelding niet toestaan

en: Allow downloading of the original image
nl: Downloaden van de oorspronkelijke afbeelding toestaan

en: Do not create a block of most recently added media
nl: Geen blok met de laatst toegevoegde media aanmaken

en: Create a block of most recently added media
nl: Een blok met de laatst toegevoegde media aanmaken

en: None (all rights reserved)
nl: Geen (alle rechten voorbehouden)

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden. Probeer later opnieuw.

en: Are you sure you want to remove %file from the gallery %gallery?
nl: Weet u zeker dat u %file uit de galerij %gallery wilt verwijderen?

en: The file will still be available in the media library to use elsewhere on this site.
nl: Het bestand blijft beschikbaar in de media-bibliotheek, zodat het elders op de website kan worden gebruikt.

en: The file %file was removed from the gallery.
nl: Het bestand %file is verwijderd uit de galerij.

en: Watch video
nl: Video bekijken

en: « Previous
nl: « Vorige

en: Edit all galleries
nl: Alle galerijen bewerken

en: "Add media" link
nl: Link 'Media toevoegen'

en: Administer media galleries
nl: Media-galerijen beheren

en: A flexible gallery of media.
nl: Een flexibel media-album.

en: Create a gallery of thumbnails including custom display settings.  Once your gallery is saved, your media can be added.
nl: Maak een fotoalbum aan met thumbnails inclusief aangepaste weergaveinstellingen. Wanneer het fotoalbum is opgeslagen, kunnen de foto's worden toegevoegd.

en: Presentation settings
nl: Presentatie-instellingen

en: The following settings affect the "All galleries" page, which shows a thumbnail of every gallery created.
nl: De volgende instellingen hebben effect op de pagina 'Alle albums', die minaturen toont van alle aangemaakte albums.

en: "All galleries" URL
nl: URL 'Alle albums"

en: "All galleries" layout settings
nl: Instellingen voor de lay-out van 'Alle albums'

en: The gallery settings have been saved.
nl: De albuminstellingen zijn opgeslagen.

en: Configure settings for the "All galleries" page.
nl: Instellingen voor de pagina 'Alle albums' bewerken.

en: %field_name already exists and is not of type %type. Installation cannot continue. Please remove this field or change its type.
nl: %field_name bestaat al en is niet van het type %type. De installatie kan niet worden voltooid. Verwijder het veld of verander het type.

en: resume slideshow
nl: slideshow hervatten

en: Item @current of @total
nl: Item @current van @total

en: Remove from gallery
nl: Uit album verwijderen

en: The original file remains in your <a href="@library">media library</a>.
nl: Het oorspronkelijke bestand blijft in uw <a href="@library">media-bibliotheek</a>.

en: « Back to gallery
nl: « Terug naar het album

en: stop slideshow
nl: stop de slideshow

en: Item !current of !total
nl: Item !current van !total

en: File view mode
nl: Bestandsweergavemodus

en: File view mode: @view_mode
nl: Bestandsweergavemodus: @view_mode

en: No galleries have been set up yet.
nl: Er zijn nog geen albums ingesteld.

en: <a href="@link">Add a gallery.</a>
nl: <a href="@link">Album toevoegen.</a>
