Media Gallery (7.x-1.0-beta8) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Not enabled
ug: ئېچىلمىغان

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
