Media Gallery (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Title
ar: العنوان

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Tags
ar: وسوم

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Block settings
ar: إعدادات الصناديق

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: Media
ar: ميديا

en: Updated term %term.
ar: حُدِّثت المفردة %term.

en: Not enabled
ar: غير مُفعّل

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: <em>Edit @type</em> @title
ar: تعديل @title (@type)

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ar: أدخل قائمة كلمات مفصولة بفواصل لوصف المحتوى الخاص بك.

en: Nothing
ar: لا شيء
