Media Gallery (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: You are not authorized to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: Media
bg: Медия

en: Updated term %term.
bg: Обновен термин %term.

en: Not enabled
bg: Неактивен
