Media Gallery (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Title
cy: Pennawd

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Tags
cy: Tagiau

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: Block settings
cy: Gosodiadau bloc

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: You are not authorized to access this page.
cy: Does gennych chi ddim hawl i gael mynediad i'r dudalen yma.

en: Number of columns
cy: Nifer o golofnau

en: Gallery settings
cy: Gosodiadau galeri

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Updated term %term.
cy: Wedi diweddaru term %term.

en: Not enabled
cy: Heb ei alluogi
