Media Gallery (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Home
is: Heim

en: Title
is: Yvirskrift

en: Remove
is: Tak burtur

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Tags
is: Frámerki

en: Download
is: Tak niður

en: Edit
is: Broyt

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: You are not authorized to access this page.
is: Tú hevur ikki heimild at síggja hesa síðu.

en: Updated term %term.
is: Dagførdi orð %term.

en: Not enabled
is: Ikki virkjað
