Media Gallery (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: Gallery
gl: Galería

en: Gallery settings
gl: Opcións da galería

en: Media
gl: Medios

en: Updated term %term.
gl: Termo %term actualizado.

en: Not enabled
gl: Desactivado

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: <em>Edit @type</em> @title
gl: <em>Editar @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Add media
gl: Engadir media

en: Nothing
gl: Nada
