Media Gallery (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Media
de: Medium

en: Not enabled
de: Nid aktiviert

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
de: Tags wäre brucht zum Inhalt zum glyche Thema z kategorisiere.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
de: Gib e mit Komma trennti Liste vo Begriffe y zum d Inhält vo dynere Syte z kategorisiere.
