Media Gallery (7.x-1.0-rc1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
