Media Gallery (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Block settings
bs: Postavke blokova

en: View
bs: Pregled

en: You are not authorized to access this page.
bs: Vi niste ovlašeni da pristupite ovoj stranici

en: Not enabled
bs: Nije omogućen
