Media Gallery (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Remove file
lv: Aizvākt failu

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Gallery
lv: Galerija

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: Gallery settings
lv: Galeriju uzstādījumi

en: Media
lv: Multivide

en: Updated term %term.
lv: Termins %term papildināts.

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Edit media
lv: Labot mediju

en: Nothing
lv: Nekas

en: File view mode
lv: Faila apskates režīms

en: File view mode: @view_mode
lv: Faila apskates režīms: @view_mode
