Media Gallery (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Block settings
ca: Paràmetres de bloc

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: You are not authorized to access this page.
ca: No esteu autoritzat per accedir a aquesta pàgina.

en: Remove file
ca: Esborra el fitxer

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Gallery
ca: Galeria

en: Number of rows
ca: Nombre de files

en: Gallery settings
ca: Paràmetres de la galeria

en: Media
ca: Multimèdia

en: Updated term %term.
ca: Terme %term actualitzat.

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: Next »
ca: Següent »

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Edit gallery
ca: Edita la galeria

en: <em>Edit @type</em> @title
ca: <em>Edita @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: Do not show title and description
ca: No mostris el títol i la descripció

en: Show title and description
ca: Mostra el títol i la descripció

en: Nothing
ca: Res

en: Title and license
ca: El títol i la llicència

en: Show nothing
ca: No mostris res

en: None (all rights reserved)
ca: Cap (tots els drets reservats)

en: « Previous
ca: « Anterior
