Media Gallery (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Block settings
eo: Agordo de blokoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: You are not authorized to access this page.
eo: Vi ne rajtas aliri ĉi tiun paĝon.

en: Updated term %term.
eo: Ĝisdatigis terminon %term.

en: Not enabled
eo: Malŝaltita

en: <em>Edit @type</em> @title
eo: <em>Edytuj @type</em> @title
