Media Gallery (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Block settings
ka: ბლოკის პარამეტრები

en: You are not authorized to access this page.
ka: თქვენ არ ხართ უფლებამოსილი, ნახოთ ეს გვერდი.

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Media
ka: მედია

en: Nothing
ka: არაფერი
