Media Gallery (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: You are not authorized to access this page.
nn: Du har ikkje høve til å sjå denne sida.

en: Not enabled
nn: Ikkje aktivert

en: <em>Edit @type</em> @title
nn: <em>Rediger @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nn: Skriv inn ee liste med ord skild med komma for å beskrive innhaldet ditt.
