Media Gallery (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Block settings
be: Налады блокаў

en: Export
be: Экспарт

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: Remove file
be: Выдаліць файл

en: Media
be: Мультымедыя

en: Updated term %term.
be: Абноўлены тэрмін %term.

en: Not enabled
be: Ня ўключаны

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: <em>Edit @type</em> @title
be: <em>Рэдагаваць @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Nothing
be: Нічога
