Media Gallery (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Export
kk: Экспорт

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: You are not authorized to access this page.
kk: Бұл бетке кіруге сзіге рұқсат жоқ.

en: Updated term %term.
kk: Жаңартылған %term термині.

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
