Media Gallery (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Tags
ro: Etichete

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afişează

en: You are not authorized to access this page.
ro: Nu ai perrmisiunile necesare pentru a accesa această pagină

en: Number of columns
ro: Număr de coloane

en: Gallery settings
ro: Setări Galerie

en: Updated term %term.
ro: Termenul %term a fost actualizat.

en: Not enabled
ro: Nu este activat

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: <em>Edit @type</em> @title
ro: <em>Editare @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ro: Folosiți taguri pentru a grupa articolele similare în categorii.

en: Nothing
ro: Nimic
