Media Gallery (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Export
az: Eksport

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Updated term %term.
az: Yenilənmiş termin %term.

en: Not enabled
az: Aktiv deyil

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: <em>Edit @type</em> @title
az: <em>Redaktə et @type</em> @title
