Media Gallery (7.x-1.3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Default
ht: Pa defo

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.
