Media Gallery (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Media
ps: رسنۍ
