Media Gallery (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Block settings
am: የጥምር ቅንብሮች

en: Export
am: ላክ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: You are not authorized to access this page.
am: እዚ ገፅ ላይ ለመድረስ ፈቃድ አልተሰጥህም።

en: Not enabled
am: ያልነቃ
