Media Gallery (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: You are not authorized to access this page.
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་དོན་ལུ་  ཁྱོད་ལུ་ དབང་སྤྲོད་མ་བཏུབ།
