Media Gallery (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (64 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Title
hu: Cím

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Tags
hu: Címkék

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Export
hu: Exportálás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: You are not authorized to access this page.
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldal megtekintéséhez.

en: Remove file
hu: Fájl eltávolítása

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Gallery
hu: Galéria

en: Number of rows
hu: Sorok száma

en: Gallery settings
hu: Galéria beállítások

en: Media
hu: Média

en: Updated term %term.
hu: %term kifejezés frissült.

en: Attribution
hu: Tulajdonos

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: Next »
hu: Következő »

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: <em>Edit @type</em> @title
hu: <em>@title</em> @type szerkesztése

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hu: Vesszővel elválasztott szavak listája a tartalom jellemzésére.

en: Download original image
hu: Eredeti kép letöltése

en: Edit media
hu: Média szerkesztése

en: Add media
hu: Média hozzáadása

en: Gallery thumbnail
hu: Galéria bélyegképe

en: Value of field "@field" in the containing gallery
hu: „@field” mező értéke a tartalmazó galériában

en: Show media on a full page
hu: Média megjelenítése a teljes oldalon

en: Show media in a lightbox
hu: Média megjelenítése lightboxban

en: Do not show title and description
hu: Ne jelenítse meg a címet és a leírást

en: Show title and description
hu: Név és leírás megjelenítése

en: Nothing
hu: Semmi

en: Title and license
hu: Cím és licenc

en: Show title on hover
hu: Cím megjelenítse, ha az egér fölötte van

en: Show title below
hu: Cím megjelenítése alul

en: Show nothing
hu: Nem jelenít meg semmit

en: Do not allow downloading of the original image
hu: Eredeti kép letöltésének tiltása

en: Allow downloading of the original image
hu: Eredeti kép letöltésének engedélyezése

en: Do not create a block of most recently added media
hu: Ne hozzon létre blokkot a legutóbb hozzáadott médiákhoz

en: Create a block of most recently added media
hu: Blokk létrehozása a legutóbb hozzáadott médiákhoz

en: None (all rights reserved)
hu: Semmi (minden jog fenntartva)

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
hu: Váratlan hiba történt. Érdemes később újrapróbálkozni.

en: Are you sure you want to remove %file from the gallery %gallery?
hu: %file fájlt biztosan el kell távolítani %gallery galériából?

en: The file will still be available in the media library to use elsewhere on this site.
hu: A fájl továbbra is elérhető lesz a médiakönyvtárban, a webhely más részein használható marad.

en: The file %file was removed from the gallery.
hu: %file fájl el lett távolítva a galériából.

en: <em>Edit media for</em> @title
hu: @title <em>média szerkesztése</em>

en: View larger image
hu: Nagyobb kép megtekintése

en: Watch video
hu: Videó megtekintése

en: View detail page
hu: Részletek megtekintése

en: « Previous
hu: « Előző

en: Item @current of @total
hu: @current / @total

en: <span>@num image</span> | <span>@num images</span>
hu[0]: <span>@num kép</span>
hu[1]: <span>@num kép</span>

en: <span>@num video</span> | <span>@num videos</span>
hu[0]: <span>@num videó</span>
hu[1]: <span>@num videó</span>

en: <span>@num other item</span> | <span>@num other items</span>
hu[0]: <span>@num egyéb</span>
hu[1]: <span>@num egyéb</span>

en: « Back to gallery
hu: « Vissza a galériába

en: stop slideshow
hu: Diavetítés megállítása

en: File view mode
hu: Fájl nézet mód

en: File view mode: @view_mode
hu: Fájl nézet mód: @view_mode
