Media Gallery (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: You are not authorized to access this page.
si: මෙම පිටුවට පැමිනීමට ඔබට අවශ්‍ය බලය නැත.
