Media Gallery (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Export
sk: Exportovať

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: You are not authorized to access this page.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup k tejto stránke.

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Gallery
sk: Galéria

en: Number of rows
sk: Počet riadkov

en: Gallery settings
sk: Nastavenia galérie

en: Media
sk: Médiá

en: Updated term %term.
sk: Aktualizovaný termín %term.

en: Not enabled
sk: Nie je povolené

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: <em>Edit @type</em> @title
sk: <em>Upraviť @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Add media
sk: Pridať médiá

en: Nothing
sk: Nič
