Media Gallery (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Gallery settings
sl: Nastavitev galerije

en: Updated term %term.
sl: Posodobljen izraz %term.

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
