Media Gallery (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Block settings
sr: Подешавања Блока

en: Export
sr: Извоз

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.
