Media Gallery (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Title
sv: Titel

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Tags
sv: Etiketter

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Block settings
sv: Blockinställningar

en: Export
sv: Exportera

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: You are not authorized to access this page.
sv: Du har inte behörighet till denna sida.

en: Remove file
sv: Ta bort fil

en: Number of columns
sv: Antal kolumner

en: Gallery
sv: Galleri

en: Number of rows
sv: Antal rader

en: Gallery settings
sv: Inställningar för galleri

en: Updated term %term.
sv: Uppdaterade termen %term.

en: Not enabled
sv: Ej aktiverat

en: Next »
sv: Nästa »

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: <em>Edit @type</em> @title
sv: <em>Redigera @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sv: Använd etiketter för att gruppera artiklar med liknande ämnen till kategorier.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sv: Ange en kommaseparerad lista med ord för att beskriva ditt innehåll.

en: Edit media
sv: Redigera media

en: Add media
sv: Lägg till media

en: Nothing
sv: Inget

en: Are you sure you want to remove %file from the gallery %gallery?
sv: Är du säker på att du vill ta bort %file från galleriet %gallery?

en: Watch video
sv: Visa video

en: "All galleries" URL
sv: URL till "Alla gallerier"

en: "All galleries" layout settings
sv: Inställningar för utseende på "Alla gallerier"

en: stop slideshow
sv: dtoppa bildspel
