Media Gallery (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Title
ur: عنوان

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Block settings
ur: بلاک کی ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: You are not authorized to access this page.
ur: آپ کو اس صفحے تک رسائی کا اختیار نہیں ہے۔

en: Not enabled
ur: غیر فعال
